قیمت آیفون 8

با توجه به اطلاعات جدیدی که توسط بانک بارکلی ارائه شده، قیمت آیفون جدید اپل در سال جاری میلادی ممکن است در نهایت منجر به بازخورد منفی خریداران شود. بر طبق گمانه‌زنی های اولیه، مدل سالگرد ۱۰ سالگی این سری از گوشی‌ها که با نام آیفون ۸ شناخته می‌شود، قیمتی بین ۱،۰۰۰ تا ۱۲۰۰ دلار خواهد داشت که رقم بسیار بالایی است. نظرسنجی بانک نیز نشان می‌دهد تنها ۱۱ درصد از کسانی که به نظرسنجی پاسخ داده‌اند، حاضرند برای یک آیفون جدید بیش از ۱۰۰۰ دلار پول پرداخت کنند. البته این درصد در میان صاحبان کنونی آیفون، کمی بیشتر و برابر ۱۸ درصد است.

در حالی که به نظر می‌رسد نتایج این نظرسنجی برای فروش آیفون ۸ خوب نیست، اما اکثر کسانی که مورد بررسی قرار گرفته‌اند می‌گویند برای خرید آیفون جدید مایل هستند ماهانه مبلغ ۴۸٫۵۰ دلار به صورت ۱۲ ماهه پرداخت کنند. این بدان معنی است که برنامه ارتقاء آیفون، به شیوه اقساط ۱۲ ماهه و تحویل آیفون فعلی، می‌تواند راهی بسیار مناسب برای متقاعد کردن مصرف کنندگان برای خرید گران‌ترین آیفون تاریخ باشد.

آیفون 8

در این میان یکی از نکات مثبت نظرسنجی بارکلی این است که نشان می‌دهد ۸۵ درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی، حاضرند برای خرید نسل جدید گوشی‌های هوشمند پول بیشتری را صرف کنند. معنی این سخن این است که مصرف کنندگان درک می‌کنند چگونه یارانه‌های ارائه شده توسط اپراتورها، آن‌ها را در مقابل افزایش قیمت گوشی‌ها محافظت می‌کند. در نتیجه با توجه به اینکه چنین یارانه‌هایی دیگر در دسترس نیستند، مصرف کنندگان درک می‌کنند که برای خرید گوشی‌های نسل جدید باید پول بیشتری بپردازند.

کانال دیجی رو

نظر دهید

[ad_1]

اشتراک گذاری
تمامی حقوق مطالب و قالب برای تکنولوژی کاپ محفوظ است.
طراحی و بهینه سازی : بک لینک | علی بی زد