اینستاگرام در هر به روز رسانی با اضافه کردن قابلیت‌های جدید، این نرم‌افزار را جذاب‌تر از گذشته می‌کند. در به روز رسانی جدید اینستاگرام یک دسته از فیلترهای صورت اضافه شده‌اند که زمانی که اقدام به عکاسی می‌کنید ظاهر می‌شوند. این فیلترها باعث می‌شود تا در هنگام گرفتن عکس سلفی، تصاویر بامزه‌ای را ثبت نمایید.

مجموعه اولیه شامل ۸ فیلتر صورت است که از طریق بخش دوربین و لمس آیکون جدید چهره در پایین- سمت راست قابل دسترس است. فیلترهای جدید با Boomerang کار می‌کنند، این بدان معنی است که شما می‌توانید از این فیلترها روی هر تصویری که منتشر می‌کنید، استفاده نمایید.

به غیر از فیلترهای صورت، اینستاگرام یک سری ابزارهای خلاقانه را معرفی و به این نرم‌افزار اضافه کرده که هم اکنون در بخش دوربین در دسترس هستند. برای مثال شما می‌توانید فیلم‌ها را با قابلیت Rewing معکوس کنید.

ابزار جدید دیگری که به اینستاگرام اضافه شد، این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا در استوری‌های خود محتواهای بیشتری را قرار دهید. همچنین قابلیت درج هشتگ نیز به این قسمت افزوده شده است. برای دسترسی به آن، آیکون استیکر در بالا-سمت راست را لمس کرده و در استوری‌‌های خود از آن‎‌ها استفاده نمایید.

آخرین ابزار نیز، اضافه شدن یک ابزار پاک کن جدید به ابزار ترسیم اینستاگرام است. این قابلیت جدید به شما اجازه می‌دهد تا با پاک کردن خطوط یا رنگ‌ها، تصاویر زیبایی را خلق نمایید.

نسخه ۱۰٫۲۱ اینستاگرام در حال حاضر در اپ استور اپل و گوگل پلی در دسترس است و می‌توانید با به روز رسانی کردن اینستاگرام خود به این نسخه از تمام ویژگی‌هایی که در بالا ذکر شد، استفاده نمایید.
کانال دیجی رو

[ad_1]

اشتراک گذاری
تمامی حقوق مطالب و قالب برای تکنولوژی کاپ محفوظ است.
طراحی و بهینه سازی : بک لینک | علی بی زد