مایکروسافت در فایل اکسپلورر ویندوز 10 تبلیغات نمایش می دهد!

مایکروسافت همچنان در حال نمایش نوتفیکیشن تبلیغاتی از سرویس‌های خود، در قسمت تسک بار ویندوز ۱۰ می‌باشد، اما نمایش این نوع تبلیغات در فایل اکسپلورر چیز جدیدی است!

بیشتر اوقات، زمانی که شما از مرورگر غیر پیش فرض ویندوز ۱۰ استفاده می‌کنید، اعلانی با موضوع پیشنهاد استفاده از مرورگر اج مشاهده خواهید کرد که امکان غیر فعال کردن آن وجود ندارد و حال تبلیغات سرویس وان درایو درون فایل اکسپلورر ویندوز ۱۰ نیز اضافه شده است که البته شما به راحتی یک کلیک می‌توانید آن را غیر فعال کنید.

 

فایل اکسپلورربا این حال، مایکروسافت نمایش اینگونه تبلیغات را به نوعی راهنمایی برای مشتریان خود می‌داند و اعلان استفاده از وان درایو نیز، یک راهنما به منظور افزایش تجربه نسبت به ذخیره سازی و مدیریت فایل در فضای ابری! مایکرسافت می‌گوید، کاربران می‌توانند به راحتی نمایش اینگونه اعلان‌ها را غیر فعال نمایند.

با این حال ویژگی غیر فعال سازی نمایش اینگونه اعلان‌ها در قست نوتفیکیشن سنتر نیامده است و این سوال وجود دارد که آیا کاربرانی که به رایگان از ویندوز ۱۰ هم استفاده می‌کنند، قادر خواهند بود که به این قابلیت دست یپدا کنند، یا خیر!

کاربران ویندوز می‌توانند سرویس تبلیغاتی مایکروسافت را از طریق فایل اکسپلورر، زبانه‌ی View و گزینه Options و کلیک بر روی گزینه Change folder and search options غیر فعال کنند. بعد از کلیک پنجرهای به صورت پاپ آپ باز خواهد شد که با اسکرول به سمت پایین لیست می توانید گزینه Show sync provider notifications را زده و با کلیک بر روی گزینه OK از شر نمایش تبلیغات خلاص شوید!

[ad_1]

اشتراک گذاری
تمامی حقوق مطالب و قالب برای تکنولوژی کاپ محفوظ است.
طراحی و بهینه سازی : بک لینک | علی بی زد